poznaj
nas lepiej

CrossFit - co to?

CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni.

Co zyskasz dzięki tym zajęciom?
Szybkość, sprawność, siłę, zwinność i dobrze wyglądające ciało 😉

Trening CrossFit zapewni Ci jedno – brak nudy i rutyny.
Każdy trening to ćwiczenie ruchów funkcjonalnych, ciągłe zmienne i nowe bodźce dla rozwoju ciała oraz coraz większa intensywność. CrossFit to połączenie gimnastyki, podnoszenia ciężarów i treningu metabolicznego, czyli takiego, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Od innych form treningu różni się tym, że charakteryzuje się ciągłą zmiennością ćwiczeń i ich intensywnością.

Kleintów
0 +
Spalonych kalorii
0 +
Ćwiczonych godzin
0 +

CrossFit to połączenie gimnastyki, podnoszenia ciężarów i treningu metabolicznego, czyli takiego, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Od innych form treningu różni się tym, że charakteryzuje się ciągłą zmiennością ćwiczeń i ich intensywnością.

O NAS

  • Mamy najlepsze community
  • Jesteś z nami pod opieką najlepszych trenerów na śląsku
  • Nasz box jest największy na południu polski
  • Mamy mnóstwo sprzętu I miejsca co oznacza, że nie będziesz mieć nigdy nudnych I rutynowych treningów
  • Mamy różne zajecia do wyboru – zawsze znajdziesz coś dla siebie
  • Jesteś pod opieką dietetyka
  • Jesteś pod opieką fizjoterapeuty
  • Jesteś częścią naszego teamu

Zespół wod

Adrian Gołębiewski

COACH

Certyfikowany trener Crossfit Level 1 z wieloletnim doświadczeniem.

Swoją przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej, którą od młodych lat trenował w śląskich klubach. Zamiłowanie do footballu nie przeszkodziło mu jednak w odkrywaniu i poszukiwaniu innych dyscyplin sportowych, próbując kalisteniki i gimnastyki trafił na Crossfit, który stał się jego pasją. Obecnie aktywny uczestnik zawodów crossfitowych, głodny zwycięstwa. Ogólnie zawsze głodny.

W codziennej pracy z podopiecznymi zwraca szczególną uwagę na odpowiedni dobór ćwiczeń oraz technikę wykonywanych ruchów w celu poprawy formy sportowej i zdrowia.

Łukasz Stachoń

Coach, Trener Level II Crossfit

Jego pasja do Crossfitu to miłość od pierwszego wejrzenia.

Po zobaczeniu czołowych zawodów w tej dyscyplinie całkowicie zakochał się w sporcie, który łączy siłę, wytrzymałość, sprawność ruchową, a przede wszystkim sprawdza ducha walki. Wtedy już wiedział, że to będzie sport, któremu odda się w całości. Na co dzień swoją pasję przelewa na podopiecznych pomagając im w pokonywaniu własnych słabości, nadzorując wszystkie ruchy, aby były wykonywane prawidłowo dbając o ich zdrowie i sprawność ruchową. Łukasz jest sportowcem, który aktywnie uczestniczy w zawodach Crossfit, biegach górskich krajowych jak i międzynarodowych pasjonując się w międzyczasie piłką nożną (z coraz większymi sukcesami!).

Oskar Jakubiak

Trener Level II Crossfit

Z CrossFitem związany jest od 2015 roku, zawsze ambitnie i z zapałem podchodzi do nowych wyzwań.

W 2017 roku uzyskał uprawnienia instruktorskie CrossFit lvl 1, apetyt jednak wzrósł, a jego potrzeba rozwoju sprawiła ze już w 2019 roku stał się Trenerem z certyfikatem CrossFit lvl 2. 
Na zajęciach zwraca uwagę na szczegóły, które na pierwszy rzut oka nie maja znaczenia, by pózniej mogły okazać się kluczowe w zdobywaniu nowych umiejętności. Słynie także ze swoich #teamwodów, po których na długie godziny zapisuje się w pamięci tych, którzy je wykonywali
Prywatnie miłośnik snowboardu (posiadacz 2 stopnia sprawności, wiec i tu już niedużo dzieli go od tytułu instruktora). Latem nie rezygnuje z deski, a przekłada ją na zamiłowanie do wakeboardingu i windsurfingu. 
Na codzień student Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Sport, na spec. Trener Przygotowania Motorycznego. 
Certyfikowany trener ANIMAL FLOW.

Joanna Odrzywolska

Trener Level I Crossfit

Od najmłodszych lat związana ze sportem – trenowała pływanie a pokochała CrossFit i Runmagedon!

Przeszła Indywidualne szkolenie z zakresu treningu Kettlebell metodą hardstyle, warsztaty dwuboju opod okiem TreningLab. Na treningach najważniejsze jest dla niej zrozumienie techniki wykonywanych ćwiczeń przez jasne komunikaty i cierpliwe indywidualne podejście do podopiecznych. Ilość powtórzeń i obciążenie nigdy kosztem techniki.

Bartosz Trela

Fizjoterapeuta

Jest absolwentem studiów magisterskich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach kierunku fizjoterapia.

Ta dziedzina nauki stała się jego pasją i zamiłowaniem, dlatego postanowił zgłębiać wiedzę na kolejnych 4 letnich studiach osteopatycznych w Still Academy of Osteopathy w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywa w pracy gabinetowej, a także pracy z młodymi sportowcami (Akademia Czarni Sosnowiec), sportowcami seniorami (Zagłębie Sosnowiec Koszykówka), a także z pacjentami przy Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. W swojej pracy uznaje holistyczne podejście do pacjenta, stara się odszukać przyczynę problemu, a później możliwie jak najszybciej ją wyeliminować.
Prywatnie kocha sport – w tym CrossFit, więc dobrze rozumie wszystkie urazy początkujących i zaawansowanych atletów.

Cross Gym Hell Katowice

nasze atuty

Karnet naładowany wszystkim co najlepsze

Codzienne wejścia (7 dni w tygodniu) i szereg zajęć do wyboru:

01

Trening Funkcjonalny. Podczas jednej sesji zajęć rozwijasz jednocześnie mięśnie, szybkość, wytrzymałość i siłę.

02

Trening 1 na 1 z trenerem.

03

Trening w oparciu o odważniki Kettlebells. Budujemy siłę i wytrzymałość oraz technikę tylko na KTB.

04

Trening CrossFit dla zaawansowanych, czyli strefa Bestii

05

Weekendowe zajęcia w zespole- Team 2 osobowy.

06

Zajęcia CrossFit, które są skalowane pod umiejętności uczestnika.

07

Zajęcia dla początkujących lub wracających do sportu po dłuższej przerwie.

08

Turbo Spalacz i Poprawa Wytrzymałości w jednym!

CrossFit należy do Forging Elite Fitness™ od 2001 roku i może być używany do osiągnięcia każdego celu, od poprawy zdrowia po lepszą wydajność. Program działa na wszystkich — osoby, które nigdy nie ćwiczyły i te, które trenowały od lat, w równym stopniu korzystają z zalet CrossFit.

Ponad 14 000 niezależnych siłowni CrossFit można znaleźć w różnych lokalizacjach na całym świecie. Partnerzy CrossFit to konfederacja oddanych i doświadczonych praktyków fitness — wszyscy zjednoczeni wokół wspólnego celu, jakim jest poprawa życia każdego, kto przechodzi przez ich drzwi.

Courtesy of CrossFit, LLC

Scroll to Top